HAKKIMIZDA

rehau-vector-logo (1)

Rumeli Yapı olarak kurulduğumuz ilk günden beri sizlere en iyi kaliteyi ve hizmeti sunmak en büyük amacımız olmuştur. Bu amacımız gereğince davranarak hep disiplinli, dürüst ve güvenilirliğin yanında en iyi kalıtesi sizlere ulaştırmak istedik. Bunun için Almanya’nın ve dünyanın en önde gelen PVC şirketlerinden olan Rehau PVC ile ortaklığımızı başlattık.

Dünyada PVC pazarını yönlendiren ve ürettiği teknolojilerle PVC pazarına yön veren Rehau PVC ile olan ortaklığımız sayesinde artık sizlere daha iyi, daha güçlü ve daha güvenilir kış sistemleri,kapı,sürgülü kapı,pencere sistemleri ve kepenk sistemleri sunmaktayız.

Yıllardır birlikte çalıştığımız güvenilir,dürüst ve başarılı kadromuz ile yolumuz da artık daha emin adımlarla ilerliyoruz. Keşif işlemlerinden montaj ve garanti servisine kadar bir çok alanda verdiğimiz hizmetler ile Türkiye PVC sektöründe hedefimiz ilk sıra.

Her gün değişen teknoloji ve piyasaya ayak uydurmanın verdiği zorluklara rağmen yine de sizlerle birlikte en üst noktalara çıkabileceğimizi biliyoruz. Ayrıca Rehau firmasının bu sektörde dünya pazarını yönlendirmesi ve onlarında bu konudaki tecrübeleri ile sizlerin yüzlerini artık kat be kat gülümseteceğiz.

Rehau fiması ile birlikte bayilik, üretim, teknik servis ve bakım gibi çalışmalarımıza hiç hız kesmeden devam etmekteyiz. Evinizde, ofisinizde ya da yaşam alanınızda en yüksek performansı en uygun ve ekonomik fiyatlara yaşamak için Rehau Rumeli Yapı doğru tercih olacaktır. Bu ayrıcalıklardan yararlanabilmek için sizleri İstanbul’da ki showroomlarımıza ve ya iletişim sekmesinde ki telefon numaralarımızdan bekliyoruz.