PENCERE SİSTEMLERİ

PENCERE SİSTEMLERİ

85

Dünyada PVC, kapı,pencere,panjur,kepenk ve ya kış bahçesi tasarımı deyince akla gelen ilk isim olan Rehau PVC sistemleri artık Rumeli yapı iş birliği ile Türkiye’de.  Eviniz de ve ya işyeriniz de sizlere en uygun PVC sistemini montaj ve garanti hizmetlerimiz ile birleştirerek en iyi kalite hizmet ve en ekonomik fiyatlarla sizler için hizmet etmekteyiz.

PVC pencere sistemlerinde yaptığımız yenilikçi hareketlerle, sektörde çığır açan teknolojimiz ile Rehau pencere sistemleri sektörde en iyi adını gerçekten hak etmektedir.

Rehau pencere sistemlerini daha kolay anlaşılabilir hale getirmek için biz 2 ana grup halinde inceliyoruz. Birinci grup götü hava şartlarına ve yoğun şehir gürültüsüne rağmen en iyi kalitede ısı ve ses yalıtımı sağlayan Rehau Geneo, diğer grup ise yalıtımın yanında sizlere gerçek bir güvenlik sağlayan; özel kilit, yuva, gizli kollar ile güvenliği en üst düzeyde tutan Rehau Hebeschiebe.

Rehau Geneo; her evde ya da iş yerinde kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Yüksek yalıtım elemanları ile %76’ya kadar enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Rehau Hebeschiebe; yalıtıma Geneo serisi kadar önem vermeyen Rehau Hebeschiebe serisi, daha çok güvenlik sorununa el atmaktadır. Yüksek ve çağının çok ilerisinde ki kilit ve yuva sistemleri ile Rehau Hebeschiebe, ortamızınızı hırsızlara ya da güvenlik sorunlarına karşı yüksek savunmalı hale getiriyor.

Rehau Hebeschiebe; daha çok ticari yapılar ve iş yerlerini kapsıyor. Eğer sizde iş yerinizde ya da evinizde yüksek yalıtım ya da yüksek güvenlikli PVC sistemleri isterseniz Rehau PVC sistemleri tam da sizin isteklerinizi karşılayacak nitelikte.