Pencere Sistemleri

PENCERE SİSTEMLERİ

Pencere Sistemleri
Pencereler bize bazı alanlarda farklı avantajlar sağlarken bazı alanlarda da güvenlik sağlayacaktır. Rehau pencere sistemleri ile son derece kullanışlı seçimler yapabilirsiniz. Marka ürünler iki tane başlık altında toplanmaktadır. Bunlar Geneo ve Hebeschiebe dir. Sizin için yalıtım daha önemliyse geneo , güvenlik daha önemli ise hebeschiebe seçmeniz sizin için doğru olacaktır. Her bütçeye uygun olarak üretilen bu modellerin hepsinde FIBRO malzemesi kullanılmaktadır. Hebeschiebe genellikle ticari amaçlı kullanılır. Bu ürün dünya standartlarına uygun bir ürün olup 4. sınıf güvenlik sağlamaktadır. Çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri çelik saç ile güçlendirilmesidir. Bu sistemler hiç bir özelliğini kaybetmeden çok uzun yıllar boynuca kullanılabilir.
Dünya standartları ölçülürken ürünün 40 yıl boyunca özelliklerini yitirmeden kullanılmasına bakılır. Rehau pencere sistemleri 40 yıl boyunca sağlayabilir ve sorunsuz kullanmanızı sağlar. Farklı alanlar arasında kullanılabilen ürünler arasında Euro Design 60 vardır. Bu model giriş modeli olarak bilinir. Ses geçirme özelliği ve ısı yalıtımı özelliği diğer ürünlere göre %30 daha fazladır. Üç odacık halinde çelik yapılarda kullanılır. Bu ürünün bir çok özelliği vardır. Bunlardan bazıları kir tutmaması ve mantar oluşumu engelleyerek ferah mekanlar oluşturmasıdır. Dışa doğru açılan veranda sistemi ve çift açılabilen kullanımı sayesinde şık ve sade uygulamalar olacaktır.
Bir başka ürün ise Euro design 70 orta çaptaki ticarı alanlar için kullanılabilecek ekstra güvenlik özelliğine sahip bir modeldir. Kullanılan maddeler sayesinde geri dönüştürülebilir , doğa dostu bir üründür. Hava koşullarına karşı güçlü olup , standartlara uygun ve direnç sınıfı 2 olan uzun ömürlü pencere sistemleri arasında yer almaktadır. Design 86 modeli çok odacıklı ve ısı yalıtımında oldukça başarılı bir modeldir. Tüm bu ürünlerde çok geniş renk seçeneği sunulmaktadır. Uyumlu kapı ve pencere kullanımları elde edebilirsiniz ve şık mekanlar oluşturabilirsiniz.

Tagged , , .