Rehau Euro Design 60

Rehau Euro Design 60

Rehau Euro Design 60
Pencere sistemlerinde tercih edeceğiniz her ek özellik sayesinde çok daha korunaklı mekânlar elde edebilir, aynı zamanda çok daha estetik olarak seçimler yapabilirsiniz. Marka kategorisinde yer alan ilk ürün olan Rehau Euro Design 60 giriş ürünü olarak değerlendirilebilir. Isı yalıtımı ve ses geçirmezlik başlıklarında sıradan özelliklerde olan pencere sistemlerine oranla yüzde otuz daha yüksek performans sunduğu görülmektedir. Genel olarak bakıldığında sistem üzerinde üç odacık bulunur. Çelik yapıları sayesinde kaliteli kullanımları bulunmakta, aynı zamanda ekonomik fiyat aralıkları da sunmaktadır. Bu sayede farklı bütçelere hitap edebilecektir. Parlak yüzeye sahip bu model üzerinde kir tutmayacaktır. Ayrıca mantar oluşumunu engelleyen bu modeller sayesinde oldukça ferah ve hijyenik mekanlar elde edebileceksiniz.
Profil kasa genişliği olarak Rehau Euro Design 60 modeli içerisinde 60 mm özelliklerin bulunduğu görülmektedir. Ayrıca sıkıştırılmış contası ile de kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Üç adet pencere odacığı ile kullanılan bu modellerde ısı yalıtımı oldukça tatmin edici aralıklarda olmaktadır. Değer olarak Uf 1,6 W/m2k ile ifade edilebiliyor. Kullanım alanı baz alındığında ek güvenlik önlemleri alınarak çok daha kaliteli kullanımlar elde edilebilir. Kalınlık olarak 33 mm kalındığında bu pencereler, özel alaşımlı cam malzemeden üretilmektedir. Bu alaşımların hafif olmasının yanında ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Bu şekilde güvenlik sağlanmış olacaktır.
Destek sacı olarak kasa profili kullanılıyor ve bu şekilde farklı metotlar ile dayanıklılıkta sağlanmış olmaktadır.

Bu alanda Rehau Euro Design 60 çevre dostu bir ürün olmakta, çünkü geri dönüştürülebilen malzemelerden üretilmektedir. Sağ ve sola isteğe bağlı olarak açılma sağlanabiliyor. Ayrıca çift açılabilen pencere sistemi de bu model üzerinde kullanılabiliyor. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra dışa açılabilen veranda sistemi ile de oldukça kullanışlı bir giriş modeli olarak kullanıcılarına sunulmaktadır. Genel itibari ile modelin şık ve sade tasarıma sahip olduğu görülmektedir. 15 derecelik eğimler uygulanabiliyor. Bu da farklı alanlara mükemmel bir şekilde uyum sağlayabilecek bir ürün olarak tercih edilmesini sağlayabilmektedir. Ekonomik özelliği ve kalitesi ile her alanda tercih edilebilecektir.

Tagged , , .