REHAU EURO DESİGN 86

REHAU EURO DESİGN 86

Rehau Euro Design 86
Üstün tasarımı ve mükemmel ısı yalıtımı ile Rehau Euro Design 86 oldukça profesyonel olarak tasarlanmış bir üründür. Özellikleri bakımından oldukça ihtişamlı bir ürün olan bu modeller serisinin birincisidir. Malzeme ve işçilik olarak üstün kalite sunması ile farklı kullanım alanlarında oldukça etkili çözümler olarak tercih edilebilecektir. Sistem çoklu odacık teknolojisinden meydana gelmektedir. Bu şekilde havayı izolasyon ortamı olarak kullanır ve ısı yalıtım alanında benzersiz bir konfor- tasarruf sağlar. Rehau pencere sistemlerinin en profesyonel ve en iyi ürünleri arasında yer almaktadır. Birden fazla kişiselleştirilebilen özelliklere sahiptir. Kanat, tasarım ve desenleri ile en iyi çözümleri sunabilmek adına tercihler doğrultusunda üretimler sağlanmaktadır.
Diğer sistemlerden ayrılan en önemli özelliği de kişiselleştirilebilir özellikleri ile daha fonksiyonel hale gelmesi olacaktır. Yapı derinliği olarak 86 mm değere sahip olan Rehau Euro Design 86 çarpma conta sistemi ile ayarlanmaktadır. Bu özellik pencere sistemine çok daha iyi yalıtkan özelliği verecektir. Bu da güvenlik çözümleri bakımından oldukça kaliteli çözümler oluşturacaktır. Pencere odacıkları 6 olmaktadır. Isı yalıtımı olarak Uf 1,1 W/m2K’ya kadar değerleri bulunmaktadır. Ses yalıtımı olarak ise Rw, P değeri 46 dB olmaktadır. Hırsızlık emniyeti açısından da oldukça yüksek özelliklere sahip model içerisinde direnç sınıfı 3 olmaktadır. Bu da uluslararası standartlara uyumluluk olarak değerlendirilebilir. Hava geçirgenliğine bakıldığında 4 olan değer, sağanak yağış geçirimsizliğinde 9A olarak önemli bir koruyuculuk sağlamaktadır.

Güç tasarrufu sağlamak amacı ile kullanıldığı evlerde mükemmel bir çözüm olan Rehau Euro Design 86 en yüksek düzeyde ısı yalıtımı sağlamaktadır.
Teknik özellikleri arasında üçlü ısıcam uygulamasına elverişli olarak hazırlanan 66 mm geniş cam boşluğu yer almaktadır. HDF değeri olarak ise yüksek parlaklıkta yer alan ürün pürüzsüz olmakta ve bu nedenle temizlik bakımından oldukça kolay hijyen özelliği sağlanabilmektedir. Oldukça değerli olan ürün, geri dönüştürülebilen hammaddelerden üretilmektedir. Bu özelliği ile çevre dostu olarak ta nitelendirilebilir. Açık gri ve beyaz contaları sayesinde farklı desenler sunmaktadır. Bu sayede de her ortama uyum sağlama özelliği bulunuyor.

Tagged , , .