Rehau Geneo

Rehau Geneo

Rehau Geneo
Rehau Geneo 86 mm derinliğe sahip olan mükemmel performansa sahip ürün modellerinden biridir. Başka pencere sistemlerine göre daha kaliteli malzemeler kullanıldığı için kalite bakımından en üstün özelliklere sahip üründür. Rau- FIPRO ve elyaf malzemelerinden üretilir. Bu sayede ısı köprüleri ortadan kalkarak daha iyi ısı yalıtımı yapılır. Bu ürün 6 odacık sayısına ve 86 mm özelliğe sahiptir. Isı yalıtım değerleri de oldukça yüksektir.
Eski zamanlarda ahşap pencerelerle sağlanan enerji tasarrufundan daha fazla tasarruf oluşturmaktadır. Ses yalıtımında Rehau Geneo çelik deste saç kullanılırsa ise Rw, P= 47 dB olarak ifade edilir. Camlama desteği varsa Rw= 50 dB değerinde olacaktır. Hırsızlar için emniyet ise üç olmalıdır. Buda fazla güvenlik anlamına gelmektedir. En önemli özelliklerinden biride terleme yapmama özelliğidir. Bu sayede terleme yapmayan köşe dönüşleri mantar oluşumuna izin vermez. Bu özellik sayesinde dışarıdan bakıldığında içeri görünmez olacaktır. Terleme yapmaması özelliğiyle beraber güneşten gelen ışınların eşyalarınıza zarar vermesini engeller.
Bu tür yerlerde Rehau Geneo çeşitli aksesuarlarla beraber kullanılabilir. Reha omfort- Design plus sistemi bunlar arasındadır. Bu sayede enerji verimliliği ön plana çıkmaktadır. Ürün modeli önceki modellere göre çok daha kapsamlıdır. Bu nedenle cephe yalıtım sistemlerinde çok daha ideal bir hale gelecektir. Beyaz profiller üzerinde açık gri cıvatalar veya renkli profiller kullanılabilmektedir. Renkli profiller üzerinde siyah cıvatalar uyum sağlamaktadır.Tüm bu renk kombinelerini kullanarak ortama ayak uydurabilecek modeller tercih edilebilir. Bu modeller arasından kendi zevkinize ve beğenilerinize göre kişiselleştirme yapılabilir.

Tagged , , .