REHAU KAPI SİSTEMLERİ

REHAU KAPI SİSTEMLERİ

İlk olarak fotoselli kapı sistemlerinin nasıl çalıştığını bilmeniz gerekecektir. Fotoselli kapı sistemleri hakkında ‘nasıl çalışır’ sorusundan önce aslında ‘nedir’ sorusunun yanıtlandırılması daha önemlidir. Fotoselli kapı sistemleri, günümüz dünyasında her türlü yapı modeli için artık standart özelliklerden biri olarak ifade edilmeye başlamıştır. Havalimanlarından süpermarketlere kadar ve hastanelerden otellere kadar daha pek çok alanda yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Rehau İstanbul bayilerinden de rahatlıkla destek alabileceğiniz bu sistemlerin avantajlarından da faydalanabilirsiniz. Söz konusu kapı sistemlerinin en önemli 3 avantajı dikkat çekmektedir. Bu avantajlar ise; hijyen, kolay geçiş ve doğa dostu konseptiyle enerji tasarrufu ayrıcalıklarıdır.

Kapıyı açabilmek için herhangi bir fiziksel güce ihtiyacınız olmayacaktır. Kapı sistemi zaten geçiş alanına girdiğiniz anda sizi algılayabilir ve kendiliğinden açılabilir. Ayrıca engelli insanları da göz önüne aldığınız zaman, otomatik kapı sistemlerinin ne kadar önemli olduğunu daha kolay bir şekilde anlamak mümkündür. Kolay geçiş ayrıcalığı kadar önemli bir diğer konu ise, hijyendir. Rehau kapı sistemlerinin mevcut özelliklerini sizler de öğrenip kullanım esnasında değerlendirebilirsiniz. Kapıyı açabilmek için hijyenik gözükmeyen kapı kollarına dokunmanıza kesinlikle gerek yoktur. Bu nedenden dolayı otomatik kapı sistemlerinin sağlık sektörüne dolaylı olacak şekilde katkısı oldukça fazla bir orandır. Son olarak da modern dünyada en önemli gündemlerden biri olarak belirtilen, enerji tasarrufu konusuna değinmek gerekir.

Otomatik kapı sistemleri, yalnızca insanlar varken açılmaktadır. Bu nedenden dolayı kapıların devamlı açık bırakılması ve binanın soğutma ya da ısıtma masraflarına kontrol dışında bir etki söz konusu olmayacaktır. Uzun vadede ise kesinlikle büyük kazanç sağlayacak bir çözümden ibarettir. Üstelik bu kapı sistemlerinin benzin değil yalnızca elektrik harcadığını da hatırlatmak gerekir. Rehau PVC sistemlerinden sizler de yararlanabilir ve mekanınızda enerji tasarrufu elde edebilirsiniz. Ülkemiz genelinde otomatik bir şekilde açılır kapanır, yana kayan cam kapı sistemleri için yaygın olarak kullanılan terimleri de bu sayede öğrenebilir ve istediğiniz ürün modelini çok daha rahat şekilde aktarabilirsiniz. Bunun için yalnızca ürünler hakkında kısa bir araştırma yapmalı ve uygun olan sistemi belirlemelisiniz.