REHAU SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

REHAU SİSTEM ÇÖZÜMLERİ

Otomatik kapı sistemleri, düşünüldüğünün tam tersine diğer kapı sistemlerinden daha ekonomik bir yapıya sahiptir. Düşünüldüğünün tersine son dönemlerde artış görülen rekabet şartları ve elektronik üreticileri sayısındaki önemli artış, otomatik kapı kurulum maliyetini son derece düşürmeyi başarmıştır. Bunun dışında kurum maliyeti, diğer kapı modellerinden biraz da olsa yukarıda olsa bile kendi rakamını kısa zamanda amorti edebilen bir sistemden ibarettir. Rehau panjur sistemlerinin bu ayrıcalıklarını sunması kesinlikle önemli bir detaydır. Günümüz dünyasında iş yerlerinin en belirgin gider kalemlerinden biri de soğutma ve ısıtma detaylarıdır. Otomatik kapı sistemleri, yalıtım hususunda oldukça başarılı olan ürünlerdir.

Gereksiz yere kapıların açık olması ya da tam olarak kapanmaması gibi unsurlardan ortaya çıkan ısı kaybının da öne geçecektir. Bu avantajlarıyla yaz ayların klima, kış aylarında da ısıtıcı kaynaklarının gereksiz yere sarfiyatının önüne geçmektedir. Böyle bir kayıptan elde edilebilecek kazançla fiyatını en kısa süre içerisinde sizlere geri kazandırmayı başaracaktır. Rehau PVC malzemeli otomatik kepenk sistemlerini de öğrenmek gerekecektir. Özellikle son dönemlerde iş yerlerinin güvenliğini sağlayabilmek amacıyla kullanımları yaygın bir hal alan kepenk sistemleri; sac levhalardan üretilmiş bir kanat sisteminden ibarettir. Seneler geçtikçe pek çok modelin geliştiği de söylenebilir aslında. Kepenk yani garaj sistemleri, kapı modeli olarak da ifade edilmektedir.

Garaj kapılarına, yangın bölme gereksinimi olan alanlara ve dükkan kapılarına otomatik kapı sistemleri güvenilir bir şekilde uygulanabilir. Son dönemlerde sıkça tercih edilen garaj sistem modelleri, otomatik kepenk modelleri, kumandalı garaj modelleri ve paslanmaz kapı modelleri olarak aktarılabilir. Rehau bayilerinden de konuyla alakalı ayrıntılı bilgiler edinebilir ve bu hususta gereken tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu ürünler hakkında ayrıntılı bilgileri de elde etmeniz mümkündür. Bu sistemler, son dönemlerde evlerde bile tercih edilen fiyat açısından diğer ürün modellerinden ayrı olan bir sistemdir. Bu sebepten ötürü otomatik kepenk modelleri, ilk başta güvenlik gereğinde tercih edilmektedir. Otomatik garaj ve kapı sistemleri, son birkaç yılda rahat kullanımı ve daha güvenli olan sistem mekanizmasıyla daha fazla oranda talep görmektedir.